خوش آمديد!
21:39 چهارشنبه 9 بهمن ماه ، 1398
فروشگاه

ka2shop.com

پیغام کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.
منبع:www.freep30.com


FastStone Capture نرم افزاری کوچک و سریع است که به کاربران امکانات تهیه Screen shot های دلخواه از پنجره ها و محیط های مختلف ویندوز را به صورت حرفه ای می دهد. در این نرم افزار از ابزارهای متعددی برای راحتی کار کاربران استفاده شده است تا به کمک آن ها کاربران به راحتی و به صورت حرفه ای تصویر مورد نظر خود را تهیه نمایند. در این نرم افزار ویژگی های زیادی را می توان یافت که از این میان می توان به مواردی نظیر تهیه عکس از صفحات وب به صورت طولی و یا ارسال مستقیم عکس به نرم افزارهای Word و Power Point اشاره نمود.

شنبه، 4 خرداد ماه ، 1387
بازديد:6890 بار

يك پك زيبا از بالن هاي در حال پرواز با رنگ آميزي زيبا مناسب براي دسكتاب

www.freep30.com

جمعه، 3 خرداد ماه ، 1387
بازديد:6496 بار
حکیم ابوالقاسم حسن بن علی طوسی معروف به فردوسی (حدود ۳۱۹ تا حدود ۳۹۷ هجری شمسی)، شاعر حماسه‌سرای ایرانی و گویندهٔ شاهنامهٔ فردوسی است که مشهورترین اثر حماسی فارسی است و طولانی‌ترین منظومه به زبان فارسی تا زمان خود بوده‌است. او را از بزرگ‌ترین شاعران فارسی‌گو دانسته‌اند.بنا به نظر پژوهشگران امروزی، فردوسی در حدود سال ۳۱۹ هجری شمسی در روستای باژ در نزدیکی طوس در خراسان متولد شد.

شاهنامه مهم ترین اثر فردوسی و یکی از بزرگ ترین آثار ادبیات کهن فارسی می‌باشد.فردوسی برای سرودن این کتاب در حدود پانزده سال بر اساس شاهنامهٔ ابومنصوری کار کرد و آن را در سال ۳۷۲ شمسی پایان داد. فردوسی از آنجا که به قول خودش هیچ پادشاهی را سزاوار هدیه کردن کتابش ندید («ندیدم کسی کش سزاوار بود»)، مدتی آن را مخفی نگه داشت و در این مدت بخش‌های دیگری نیز به مرور به شاهنامه افزود.پس از حدود ده سال (در حدود سال ۳۸۲ هجری شمسی در سن شصت و پنج سالگی) فردوسی که فقیر شده بود و فرزندش را نیز از دست داده بود، تصمیم گرفت که کتابش را به سلطان محمود تقدیم کند از این رو تدوین جدیدی از شاهنامه را شروع کرد و اشاره‌هایی را که به حامیان و دوستان سابقش شده بود، با وصف و مدح سلطان محمود و اطرافیانش جای‌گزین کرد. تدوین دوم در سال ۳۸۸ هجری شمسی پایان یافت (به حدس تقی‌زاده در سال ۳۸۹) که بین پنجاه هزار و شصت هزار بیت داشت. فردوسی آن را در شش یا هفت جلد برای سلطان محمود فرستاد.به گفتهٔ خود فردوسی سلطان محمود به شاهنامه نگاه هم نکرد و پاداشی را که مورد انتظار فردوسی بود برایش نفرستاد. از این واقعه تا پایان عمر، فردوسی بخش‌های دیگری نیز به شاهنامه اضافه کرد که بیشتر به اظهار ناامیدی و امید به بخشش بعضی از اطرافیان سلطان محمود از جمله «سالار شاه» اختصاص دارد. آخرین اشارهٔ فردوسی به سن خود یکی به حدود هشتاد سال است («کنون عمر نزدیک هشتاد شد/امیدم به یک باره بر باد شد») و یکی به هفتاد و شش سال («کنون سالم آمد به هفتاد و شش/غنوده همه چشم میشار فش»)

www.fsh-dow.hostwq.net
پنجشنبه، 26 ارديبهشت ماه ، 1387
بازديد:22107 بار

  Vista Anthracite Pack v1.31 L  

تم زیبای ویستا برای استفاده در ویندوز xp

چهارشنبه، 25 ارديبهشت ماه ، 1387
بازديد:10283 بار

fsh-dow.hostwwq.net

46 آرم از شرکتهای بزگ و معروف خودرو سازی جهان که بصورت PSD در اختیار شما برای دانلود قرار گرفته و خیلی در طراحیهای شما مفید میباشد.پس از دست ندهید!

شنبه، 21 ارديبهشت ماه ، 1387
بازديد:16816 بار
        Free Screensavers

                                              

                                          

آیا دوست دارید در مواقع بیکاری و استفاده نکردن از کامپیوتر یک خدمتکار صفحه کامپیوتر شما را

پاک کند؟ پس فرصت را از دست ندهید و این برنامه را دانلود کنید.  

  File Size: 1.24MB

شنبه، 21 ارديبهشت ماه ، 1387
بازديد:6402 بار

fsh-dow.hostwq.net

با استفاده از این برنامه می توانید سلامت هارد خود را چک کنید. این برنامه با استفاده از امکان S.M.A.R.T ‌در مادربرد هارد را چک می کند و پارامترهای لازم آن را تست کرده و به شما می گوید که خوب کار می کند یا خیر. و اگر مشکلی دارد چیست و برای رفع آن باید چکار کنید. این کار باعث می شود که هارد شما به طور ناگهانی نسوزد و اطلاعات شما از بین نرود. این طور که برنامه را تست کردم، ظاهرا فقط هاردهای PATA و در واقع IDE را تشخیص می دهد و نمی تواند با هاردهای SATA ‌کار کنند. البته این یک احتمال است و می توانید آن را تست کنید. از ویژگیهای خوب برنامه فارسی بودن کامل محیط برنامه می باشد. البته اگر امکان فارسی در ویندوز شما فعال شده باشد. این برنامه دمای هارد را در هر لحظه در کنار ساعت ویندوز نمایش می دهد.  

دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387
بازديد:5485 بار

 fsh-dow.hostwq.net

پک زیبا مخصوص اعضا سایت.برای دریافت حتما عضو شوید

شنبه، 7 ارديبهشت ماه ، 1387
بازديد:6291 بار

 fsh-dow.hostwq.net

8 والپیپر زیبا از منظره های طبیعی برای دسکتاپ شما

شنبه، 7 ارديبهشت ماه ، 1387
بازديد:6202 بار

  fsh-dow.hostwq.net

این هم اسکرین سیور بسیار زیبای 3 بعدی از مسابقه اتومبیل فرمول 1

جمعه، 6 ارديبهشت ماه ، 1387
بازديد:5289 بار
گوگل پلاس
 
عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
گذرواژه:
تايپ مجدد:
کد امنيتي
 
نرم افزارهاي پيشنهادي
فاير فاكس


نرم افزارفشرده سازی